
Вузька пральна машина Hotpoint-Ariston (5 кг, 1000 об/хв) вживана Б1755
6 500 ₴
- В наявності
- Код: Б1755
+380 (63) 136-51-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: Пральна машина
Бренд: Hotpoint-Ariston
Тип завантаження: Фронтальна
Максимальне завантаження: 5 кг
Тип керування: Електронно-механічне (поворотні регулятори + цифровий дисплей)
Максимальна швидкість віджиму: 1000 об/хв (з можливістю регулювання від 400 до 1000 об/хв)
Кількість програм: 12 програм прання, розділених на групи: Щоденні, Спеціальні (Антибактерія, Нічний цикл, Дитяча білизна, Сорочки, Шовк/Штори, Вовна) та Додаткові (Полоскання, Віджим, Делікатний віджим, Злив)
Регулювання температури: Вибір температури окремим поворотним регулятором від холодної води до 90 градусів
Додаткові функції: Таймер відстрочки, Суперпрання, Додаткове полоскання, Легке прасування, Старт/Пауза
Особливості: Функція Super Wash (оптимізація параметрів прання для максимального результату)
Клас енергоспоживання: A
Габарити:
Ширина: 60 см
Глибина: 40 см
Висота: 85 см
Бренд: Hotpoint-Ariston
Тип завантаження: Фронтальна
Максимальне завантаження: 5 кг
Тип керування: Електронно-механічне (поворотні регулятори + цифровий дисплей)
Максимальна швидкість віджиму: 1000 об/хв (з можливістю регулювання від 400 до 1000 об/хв)
Кількість програм: 12 програм прання, розділених на групи: Щоденні, Спеціальні (Антибактерія, Нічний цикл, Дитяча білизна, Сорочки, Шовк/Штори, Вовна) та Додаткові (Полоскання, Віджим, Делікатний віджим, Злив)
Регулювання температури: Вибір температури окремим поворотним регулятором від холодної води до 90 градусів
Додаткові функції: Таймер відстрочки, Суперпрання, Додаткове полоскання, Легке прасування, Старт/Пауза
Особливості: Функція Super Wash (оптимізація параметрів прання для максимального результату)
Клас енергоспоживання: A
Габарити:
Ширина: 60 см
Глибина: 40 см
Висота: 85 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hotpoint-Ariston |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴




