Тип: Пральна машина
Бренд: Indesit
Тип завантаження: Фронтальна
Максимальне завантаження: 4.5 кг
Тип керування: Механічне (поворотні перемикачі)
Максимальна швидкість віджиму: 1000 об/хв
Кількість програм: 11 (включаючи Бавовну, Синтетику, Вовну, Шовк, Делікатні тканини, Повсякденне прання 30 хв)
Регулювання температури: Вибір температури окремим поворотним регулятором від холодної води до 90 градусів
Додаткові функції: Видалення плям, Додаткове полоскання, Легке прасування, Виключення віджиму
Клас енергоспоживання: A
Габарити:
Ширина: 60 см
Глибина: 42 см
Висота: 85 см
Бренд: Indesit
Тип завантаження: Фронтальна
Максимальне завантаження: 4.5 кг
Тип керування: Механічне (поворотні перемикачі)
Максимальна швидкість віджиму: 1000 об/хв
Кількість програм: 11 (включаючи Бавовну, Синтетику, Вовну, Шовк, Делікатні тканини, Повсякденне прання 30 хв)
Регулювання температури: Вибір температури окремим поворотним регулятором від холодної води до 90 градусів
Додаткові функції: Видалення плям, Додаткове полоскання, Легке прасування, Виключення віджиму
Клас енергоспоживання: A
Габарити:
Ширина: 60 см
Глибина: 42 см
Висота: 85 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 4.5 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴





