|
||||||||||||||||
| Кількість програм | 13 шт. |
| Додаткові програми | швидке прання |
Клас енергоспоживання A+++
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x45 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴




