| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип встановлення | Окремостояча |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму (прання) | 58 дБ |
| Максимальний рівень шуму (віджимання) | 76 дБ |
| Максимальна температура прання | 90 °C |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Клас віджимання | C |
| Дисплей | Small LED |
| Об’єм барабана | 42 л |
| Кількість програм | 14 |
| Швидка програма | 14 хв |
| Відтермінування старту | Є (1–20 год) |
| Верхній одяг | Є |
| Спортивний одяг | Є |
| Функція пари | Є |
| Скорочення часу прання | Є |
| Авторегулювання | Fuzzy Logic |
| Автодозування миючих засобів | Немає |
| Повітряно-бульбашкова технологія | Немає |
| Можливість дозавантаження білизни | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Блокування від дітей | Є |
| Система AquaStop | Є |
| Тип керування | Поворотна ручка + сенсори |
| Колір | Білий |
| Вага | 56,5 кг |
| Габарити (Ш×В×Г) | 59,5×84,5×42 см |
Додатково:
- Система SensiCare адаптує цикл прання відповідно до завантаження
- Опція «Додаткове пом’якшення» для рівномірного розподілу кондиціонера
- Функція «Анти-алергія з парою» видаляє бактерії, віруси та алергени
- Контроль дисбалансу барабана
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴




