система розморозки: капельна
Класс енергозбереження:А+
Розміри: 200*60*60 см
Об'єм холодильника/морозилки:185/89 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Indesit |
| Кількість камер | 2 |
| Об'єм морозильної камери | 89 л |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴





