| Характеристика | Опис |
|---|
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Спосіб встановлення | Окремо стоячий |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Кількість дверей | 2 |
| Тип керування | Механічне |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Споживання електроенергії | 244 кВт*год/рік |
| Клас морозильної камери | **** |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Кількість компресорів | 1 |
| Автономне збереження холоду | 21 год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Холодоагент | R600a |
| Перенавішувані двері | Є |
| Загальний об’єм | 232 л |
| Загальний об’єм холодильної камери | 148 л |
| Загальний об’єм морозильної камери | 84 л |
| Корисний об’єм | 230 л |
| Корисний об’єм холодильної камери | 146 л |
| Корисний об’єм морозильної камери | 84 л |
| Охолодження холодильної камери | Nano Frost |
| Розморожування холодильної камери | Автоматичне |
| Кількість полиць | 3 |
| Матеріал полиць | Ударостійке загартоване скло |
| Полиці на дверях | 3 |
| Лоток для яєць | Є |
| Особливості | Регульована висота дверної полиці |
| Внутрішнє освітлення | LED лампа |
| Додатково | Відділення для овочів та фруктів |
| Охолодження морозильної камери | Nano Frost |
| Розморожування морозильної камери | Ручне |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
| Форма для льоду | Є |
| Контейнери | Прозорі висувні контейнери |
| Розміри (Ш × В × Г) | 54 × 152 × 59.5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Sharp |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 232 л |
| Об'єм морозильної камери | 84 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1520 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴






