| Характеристика | Опис |
|---|---|
| Дизайн | Класичний та універсальний дизайн із закругленими дверцятами та зовнішньою металевою ручкою |
| Особливості | Висока енергоефективність до A++, LED-освітлення |
| Керування | Механічне |
| Ручка | Зовнішня металева ручка з нержавіючої сталі |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Економія енергії | До 20% менше споживання у порівнянні з класом A |
| Тип | Холодильник із морозильною камерою |
| Розташування | Окремо стоячий |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість дверей | 1 |
| Розташування морозильної камери | Зверху |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 85 см |
| Тип холодоагенту | R600a |
| Загальний об’єм | 97 л |
| Об’єм холодильної камери | 84 л |
| Об’єм морозильної камери | 13 л |
| Розморожування морозильної камери | Ручне |
| Розморожування холодильної камери | Крапельна система |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Матеріал полиць | Скло |
| Рівень шуму | 40 дБ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Candy |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 97 л |
| Об'єм морозильної камери | 13 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴




