| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип пральної машини | Фронтальна |
| Тип встановлення | Окремостояча |
| Дисплей | Є |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Максимальне завантаження | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1600 об/хв |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габарити (В×Ш×Г) | 85×60×60 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас віджиму | A |
| Максимальна швидкість віджиму | 1600 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴




