| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Клас енергоспоживання / прання | A / A |
| Завантаження (прання / сушіння) | 8 кг / 5 кг |
| Безперервна програма прання + сушіння | 5 кг |
| Швидкість віджимання | 1500–400 об/хв |
| Тип керування | Електронне |
| Дисплей | LED |
| Двигун | EcoSilence Drive |
| Барабан | VarioSoft |
| Технології | ActiveWater Plus, AutoDry, 3D-AquaSpar |
| Сенсорне керування | TouchControl |
| Захист від дітей | Є |
| Захист від протікань | Багаторівневий |
| Контроль піни | Є |
| Контроль дисбалансу | Є |
| Таймер відстрочки | 1–24 год |
| Програми прання | Бавовна, синтетика, змішані тканини, антиалергійна, супер 15’, вовна/ручне, делікатні |
| Програми сушіння | Інтенсивне, делікатне, низькотемпературне, освіження |
| Об’єм барабана | 56 л |
| Діаметр люка | 32 см |
| Кут відкривання люка | 180° |
| Рівень шуму (прання / віджим) | 52 / 74 дБ |
| Споживання електроенергії (прання+сушка) | 5.44 кВт·год |
| Споживання води (прання+сушка) | 118 л |
| Габарити (В×Ш×Г) | 85×60×59 см |
| Додатково | Акустичний сигнал завершення, рекомендації завантаження |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | A |
| Максимальна швидкість віджиму | 1500 об/хв |
| Сушка | Так |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 5 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сушіння | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴




