| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип завантаження | Вертикальне |
| Завантаження | 8 кг |
| Об’єм барабана | 46 л |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Витрата води за цикл | 44 л |
| Сушка | Немає даних |
| Інверторний двигун | Немає даних |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал ТЕНу | Нержавіюча сталь |
| Кількість програм | 17 |
| Додаткові програми | Швидке прання, делікатне, гігієна (дитячий одяг), спортивний, джинси |
| Контроль піноутворення | Є |
| Контроль дисбалансу | Є |
| Захист від дітей | Є |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас гучності | C |
| Тип керування | Поворотна ручка + сенсори |
| Керування зі смартфона | Wi-Fi, Bluetooth |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 77 дБ |
| Габарити (В×Ш×Г) | 86×41×60 см |
| Вага | 58 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | A |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 500 ₴






