| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Клас енергоспоживання | C |
| Тип встановлення | Окремостояча |
| Максимальне завантаження | 7 кг |
| Швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Автодозування | Немає |
| Клас шуму | C |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Споживання енергії (100 циклів) | 59 кВт·год |
| Витрата води за цикл | 45 л |
| Кількість програм | 16 |
| Дисплей | LED |
| Відкладений старт | Є |
| Програма Steam | Є |
| Автоконтроль завантаження | Є |
| Аквастоп | Немає |
| Смарт-керування | Немає |
| Спеціальні функції | Плавне відкривання, «Моя програма» |
| Панель керування | Чеською мовою |
| Габарити (В×Ш×Г) | 87,5×40×61 см |
| Вага | 56 кг |
| Колір | Білий |
Програми прання:
| Програма | Наявність |
|---|---|
| Моя програма | Є |
| Бавовна | Є |
| Синтетика | Є |
| Змішані тканини | Є |
| Джинси | Є |
| Спортивний одяг | Є |
| Холодне прання (20°C) | Є |
| Дитячі речі | Є |
| Швидке (15 хв) | Є |
| Щоденне (45 хв) | Є |
| ECO 40–60 | Є |
| Парова обробка | Є |
| Вовна | Є |
| Полоскання + віджимання | Є |
| Віджимання | Є |
| Очищення барабана | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philco |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴





