| Характеристика | Значення |
|---|
| Тип встановлення | Окремостояча |
| Тип завантаження | Автоматична |
| Максимальне завантаження | 7 кг |
| Швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Рівень шуму (віджимання) | 80 дБ |
| Загальний рівень шуму | 80 дБ |
| Кількість програм | 14 |
| Витрата води за цикл | 45 л |
| Споживання енергії (100 циклів) | 44 кВт·год |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас шуму | C |
| Дисплей | LED |
| Відкладений старт | Є |
| Парова обробка | Є |
| Очищення барабана | Є |
| Індикація ходу прання | Є |
| Панель керування | Чеська |
| Спеціальні функції | Плавне відкривання, «Моя програма» |
| Габарити (В×Ш×Г) | 87,5×40×61 см |
| Вага | 56 кг |
| Колір | Білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philco |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | A |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴





