| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Завантаження | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Витрата води за цикл | 54 л |
| Сушка | Немає даних |
| Інверторний двигун | Немає даних |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал ТЕНу | Керамічне покриття |
| Технології | Eco Bubble (бульбашкове прання) |
| Кількість програм | 14 |
| Додаткові програми | Швидке прання |
| Таймер завершення прання | Є |
| Повітряно-бульбашкове прання | Є |
| Захист від перепадів напруги | Є |
| Контроль піноутворення | Є |
| Контроль дисбалансу | Є |
| Захист від дітей | Є |
| Клас віджимання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ (257 кВт/рік) |
| Тип керування | Поворотна ручка + сенсори |
| Дисплей | LED |
| Підсвічування барабана | Є |
| Відкриття дверцят | Вліво |
| Рівень шуму (прання / віджим) | 52 / 74 дБ |
| Габарити (В×Ш×Г) | 85×60×60 см |
| Вага | 73 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | A |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 500 ₴




