Кількість комплектів посуду 11
Витрата води за цикл 9 л
Сушіння конденсаційна
Відсік для приладдя
Програми
Загальна кількість програм 6
Ключові програми попереднє ополіскування
швидка мийка
економна
делікатна (для скла)
інтенсивна
щоденна
Функції
Використання «таблеток»
Таймер відстрочки запуску
Сигнал закінчення роботи
Індикатор наявності солі
Індикатор наявності ополіскувача
Захист від протікання
Регулювання верхнього кошика
Загальні характеристики
Управління кнопкові перемикачі
Дисплей LED
Захист від дітей
Клас енергоспоживання (new) E
Рівень шуму 45 дБ
Габарити (ВхШхГ) 85x45x60 см
Витрата води за цикл 9 л
Сушіння конденсаційна
Відсік для приладдя
Програми
Загальна кількість програм 6
Ключові програми попереднє ополіскування
швидка мийка
економна
делікатна (для скла)
інтенсивна
щоденна
Функції
Використання «таблеток»
Таймер відстрочки запуску
Сигнал закінчення роботи
Індикатор наявності солі
Індикатор наявності ополіскувача
Захист від протікання
Регулювання верхнього кошика
Загальні характеристики
Управління кнопкові перемикачі
Дисплей LED
Захист від дітей
Клас енергоспоживання (new) E
Рівень шуму 45 дБ
Габарити (ВхШхГ) 85x45x60 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philco |
| Тип посудомоечной машины | Узкая |
| Вариант установки | Отдельно стоящая |
| Ширина посудомоечной машины | 45 см |
| Максимальная загрузка | 11 компл |
| Класс мойки | A |
| Класс сушки | A |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип управления | Электронное |
| Количество программ мойки | 6 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Чехия |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 000 ₴





